?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Як бридко!

Як же бридко!
Кажуть, що народ заслуговує на того Президента, якого має...Від цього стає дуже сумно.
Дивлюсь інтерв*ю нашого Президента і стає бридко. По-перше, як журналіст розумію, скільки разів усі питання було узгоджено, що відповіді заздалегідь вивчено, що, наостанок, все ще й чудово змонтовано. Шість обраних журналістів, спілкуються з Президентом, який, по суті, не може нормально відповісти на жодне питання. Конкретики - нуль, традиційні посилання на минулу владу і відверта брехня.
Вдівічі тяжче від того, що журналісти це терплять. Оці запрошені "акули пера", колись "гострі", критичні журналісти, гарні оглядачі, тепер - задають "потрібні" та протокольні питання. І, взагалі, як на мене, прецедент, що вони погодилися піти на це інтерв*ю у Межигір*я. Їх запросили. А як же всі інші ЗМІ, журналісти? Як же професійна етика, солідарність? Чи це  в нас така вибіркова свобода преси?
Як на мене, в цій ситуації треба було б хоч якийсь резонанс підняти. Я знаю, що скептики скажуть: це безглуздо. Саме через оцю думку про безглуздість будь-яких протестів, саме через неспроможність українців відстоювати свою позицію, через нашу інертність і відбуваються такі речі!
Втім, ці журналісти прийшли на інтерв*ю. І зробили свій пісний і нудотний матеріал про "Президента і його Межигір*я". В черговий раз вони підтвердили, що в нашій країні не залишилось журналістики.
Але найбільше мене дратує цинізм нашого Президента. Коли навіть офіційна статистика повідомляє про зубожіння населення, коли зникає малий бізнес, коли ростуть ціни на продовольчі товари, коли на мінімальну пенсію не можна навіть заплатити за комунальні послуги, він всій країні показує Межигір*я. Розповідає про каміни, басейни, про теренкури, про прогулянки своєю 136-ти гектарною територією. Чи це нормально? Чи це повага до населення? Що він хотів сказати нам, "челяді", оцим своїм "екскурсом"?
У нормальній європейській країні після побаченого жоден журналіст не зробив би про Межигір*я приторно-солодкий матеріал, як спромоглися наші "світила". Хоча, в європейській країні взагалі не було б ні Януковича, ні Межигір*я...
Тож підсумую. Це інтерв*ю в черговий раз підтвердило: як Президент Янукович не в змозі впоратися зі своїми обов*язками. Він абсолютно не володіє базовими знаннями у галузі суспільних та економічних наук.
А ще, у цьому "цікавому" інтерв*ю вбачається такий-собі натяк: Януковича з президентського крісла вже так просто не посунеш. Він дозволяє собі відкрито брехати (щодо аполітичності усіх відкритих на опозицію кримінальних справ, щодо роботи над новими кодексами, що мають полегшити долю простого населення, щодо дієвого верховенства права у нашій країні, щодо реальної боротьби з корупцією тощо). Він, ну майже, відкрито заявляє: я буду залишатися Президентом стільки, скільки вважатиму за потрібне.
Тож, welcome - в поліцейську країну з диктаторським режимом у напівдемократичній оболонці.

P.S. А ще, усе це відбувається в День Конституції...